• +371 25 211 221
  • Cēsu iela 31 k-1, Rīga, LV-1012, Latvija
  • info@minicredit.lv

Krāpšana Baltic Law Consult OÜ!

Kategorija: Jaunumi
credit 5

Godātie klienti!

Iespējams ar Jums tuvākajā laikā sazināsies vai jau ir sazinājies uzņēmums Baltic Law Consult OÜ (reģistrācijas numurs 14339618, juridiskā adrese Tule 33, Saue, Igaunija, 76505), kas var pieprasīt nomaksāt it kā pret MiniCredit AS esošu parādu. Šajā linkā ir iespējams redzēt norādītā uzņēmuma sūtītā ziņojuma tekstu.

Informējam, ka MiniCredit AS nav sadarbības līguma ar uzņēmumu Baltic Law Consult OÜ! MiniCredit AS atbildīgi apstrādā personu datus, nav tos nodevis apstrādei norādītajam uzņēmumam, kā arī datu noplūde no mūsu uzņēmuma nav notikusi.

Informējam, ka MiniCredit AS noziņoja gan Latvijas, gan Igaunijas Datu valsts inspekcijām par iespējamo pārkāpumu no Baltic Law Consult OÜ uzņēmuma puses, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, kas ir gan kreditoru, gan parādu piedziņas kompāniju uzraudzības iestāde, ir publicējusi savā mājas lapā oficiālu ziņojumu par notikušo. Lasīt PTAC ziņojumu

Par minēto incidentu esam informējuši izmeklēšanas iestādes, iespējams, minētās darbības ir krāpšana, kas tiek veikta ne tikai MiniCredit AS vārdā, bet arī citu kompāniju vārdā.

Aicinām informēt MiniCredit AS par šāda veida ziņojumiem un iespēju robežās pārsūtīt tos uz mūsu e-pastu maksa@minicredit.lv.

Gadījumā ja saņemat aizdomīgus ziņojumus no minētā uzņēmuma, vai kāda cita uzņēmuma, kas pieprasa atmaksāt parādu:

1) aicinām ieskatīties uzraudzības iestādes mājas lapā un pārliecināties, ka parāda samaksu pieprasījušais uzņēmums ir saņēmis licenci šādu darbību veikšanai;

2) nododot saistību piedziņas darbību veikšanai kreditors nodod piedziņas kompānijai arī visu nepieciešamo informāciju un aizdevumu piešķiršanu pamatojošo dokumentāciju, līdz ar to, lai pārliecinātos, ka piedziņas kompānijai ir sadarbība ar kreditoru, variet lūgt, lai piedziņas kompānija sniedz Jums prasījumu pamatojošos dokumentus;

3) sazinieties ar kreditoru, lai iegūtu apliecinājumu, ka kreditors sadarbojas ar kompāniju, kura piedzen no Jums parādu.

Ņemot vērā iepriekš norādīto neveiciet maksājumus MiniCredit AS saistību dzēšanai uzņēmuma Baltic Law Consult OÜ norēķinu kontā!

MiniCredit:
Latvijā